21. Sbohem

17. dubna 2009 v 15:14 | Irilin einaradin |  Příběhy: Střípky naděje
Shrnutí:

1.Einaradin se dostal do chrámu v Darnassus, tam vypařil dvě kněžky a vpíchl si démoní krev, aby mohl vstoupit do zahrad Elune.

2.Irilin uvěřila živým lžím bohyně Elune a vložola své vzpomínky do kamene života. Jenže se vzpomínkami tam vložila celou svou duši a pro Elune bylo pak jednoduché kámen rozbít. Irilin by už nebyla, kdyby příroda, která už nemohla nečinně přihlížet na pronikání zla do čistá míst, neudělala jeden ze svých zázraků. Irilin se tak osvobodila, ale stal se z ní jen letmý stín, postava z okvětních lístků. V jejím skutečném těle se zrodila nová duše. Ta se oddala sloužit bohyni a vysloužila si jméno Innomé(neznámá). Její první úkol je vyhledat svitky v staré knihovně v Darnassus.


1.Innomé se ponořuje do jezera a pociťuje chvění. Z jezera vede mnho cest do různých světů a ona se musí soustředit, aby zvolila správnou cestu. Jenže než stačí úplně vyklouznout z prostor Eluniných zahrad, uvidí, jak se k ní blíží další postava. První si jí nevšímala a brala ji jako další padlou duši jdoucí ke spáse, ale potom rozpoznala nemrtvého, služebníka démonů. Vzepřela se tahu svého světa a zastavila se v nicotě.

2Einaradin se zastavil těsně pod hladinou Elunniných zahrad. Zdá se mu to ? Před jeho očima se vznášela Irilin a zírala na něj.

1."Ty!" Zasyčela zlostně Innomé.

2Einaradin se leknul a málem ztratil soustředění. Co se děje ? Irilin odhadla jeho plán a přišla ho zastavit ? ,,Irilin, to jsem já, Einaradin! Přišel sem pro tebe !" zakřičel.

1.Innomé jeho slova ignorovala, nemělo pro ni cenu hledat význam jeho slov. "Zastavím tě pse démonů! Nikdo nebude narušovat klid a mír zahrad mé paní!" Rozkřičela se, vytáhla dýku, co měla za pasem a vyrazila do útoku.

2Einaradina zděsilo jejím chování, ale instinktivně zaujal obranný postoj, jednu ruku nataženou dopředu k obraně a druhou za zády, kde tvořil ohnivé plamínky.

1.Innomé vložila do útoku všechnu svou nenávist k démonům a touhu ochránit zahrady.

2Einaradin jí to četl v myšlenkách, není žádná jiná možnost povzdech si smutně, Obratně se o pár centimetrů vyhnul jejímu útoku a druhou rukou rychle zasáhl Irilinu ruku, ve které svírala dýku. Okolí osvětlil malý plamínek a Irilina ruka vzplála.

1.Innomé zakřičela bolestí, ale nebyl čas naříkat, proto než stačil její protivník postřehnout, mrštila po něm kouli čisté energie. Potom zašeptala pár slov a ruka se jí zahojila

2Einaradin by byl určitě mrtvý, kdyby ho nechránil štít. Energetické koule se o něj rozprskla, ale Einaradina to přesto odhodilo.

1.Když Innomé postřehla, že nemrtvý ztratil rovnováhu, rychle toho využila. Vložila do okolí množství své energie a z hlubin vytáhla zelené úponky, kterými se chystala svázat útočníka.

2Einaradina začal plnit hněv, dodávající mu sílu. Cítil jak v něm roste magická energie. Ztěžka se zvedl, máchl rukou a okolo něj vyrazil ohnivý kruh, který všechny úponky spálil na popel. ,,Musím něco udělat nebo mě zabije." řekl si pro sebe. Už to nebyla jeho Irilin, ta myšlenka v něm vyvolala další vlnu hněvu. Pak už bylo rozhodnutí snadné, rozběhl se obrovskou rychlostí k Irilin s ohněm v ruce, vypadal jako ohnivá koule. Natáhl ruku a v posledním okamžiku vykřikl: ,,Ty nejsi Irilin!" a zarazil jí oheň do hrudi. Chvíli se nic nedělo a vše spočinulo v tichu. Potom se začalo ozývat praskání plameny a sykot krve. Po chvíli falešná Irilin vzplála plamenem a proměnila se v popel.

1.Všude zavládlo tísnivé ticho. Na hladině jezera připluly lístky a začali se pozvolna potápět. Snášely se kolem Einaradina, až ho úplně obklopily a pak se znenadání ozval ztrašný nářek. Přišla Irilin. "Ty hnusná příšero! Zabils mě! Zabil!" "Další z démonů měnící tento svět k horšímu, ale ty už nikomu nic neuděláš!" Dořekla a Einaradina znenadání strhl ohromný vír.

2Ei se točil ve víru ve své ochranné bublině a přemýšlel. Irilin se už nědá věřit musí něco podniknout. Vykouzlil malou lahvičku popsanou runami a napřáhl ji před sebe. Z jeho úst vyšly starodávná slova obsahující moc sílu temnoty, ale i slova, která ovládali přírodu, ty z dob, kdy se s Irilin učil magii u Elfů.Vír okolo něj se začal točit rychleji a rychleji, až zmizel v lahvičce i s Irilininým nářkem. Rychle ji zaklapl a zapečetil ochranou pečetí.

1."Mě nemůžeš chyti." Zašeptala mu u ucha a pak jako proud energie projela kolem něj a vrhla se do víru světů

2Einaradin se pousmál, v lahvičce plavalo několik lístků(kousků Irilinniné duše). ,Mám co chci. Ty mě nemůžeš opustit." Vyvolal Irilin zpět a zapečetil vír světů. Poté pomocí teleportu opustil tuto strastiplnou mezizónu a vynořil se v Silvermoonu u hlavní brány.


....Cituji:..... 20:48 Anqueet: teď má její duši jako psa na vodítku........ Tohle bylo dobrý XD XD1."Ty!" vztekala se! Rozfoukal se vítr a lístky poletující ve vzduchu se začali spojovat do tvaru postavy. Postava zvedla ruce k obloze. "Poznala jsem mocná tajemství přírody, protože jsem se stala její součástí a ty mi nebudeš nic přikazovat!" Rozzuřila se strašlivá bouře a uprostřed náměstí kde Ei stát se objevilo tornádo 5x větší než to v jezeře.

2Einaradin si s tímto už nedokázal poradit. Skryl se v ochranné bublině a sledoval okolí. Irilin bořila domy a ničila celé město. Stovky Elfů a ostatních v okamžiku zemřeli roztrháni bouří a zpřelámáni o trosky budov. Eimu stekla po tváři slza. ,,Je tohle všechno zapotřebí?" pošeptal si pro sebe. Najednou bouře utichla a Ei dopadl tvrdě na zem. Zrušil ochranný štít a viděl před sebou stát Aegwyn ničitelku démonnů jak odhání poslední zbytky bouře. Ty jsi pomohl mě, já teď pomůžu tobě. Usmála se Aegwyn a podívala se na Einaradina. Lehce pohodila vlasy a řekla. ,,Irilin! A ty toho nech!" Udělala ve vzduchu rukou gesto a vlna lístků se rozplynula.

1."hh" odfrkla si pohrdavě Irilin "Nikdo mi nebude nic přikazovat." Před Einaradina dopadly střípky lahvičky a Irilin se vytratila.

2Aegwyn přišla k Einaradinovi a podala mu ruku aby ho zvvedla ze země. ,,Vstávej, naděje ještě není pryč" řekal mu. ,,Ale ano je ,tohle není Irilin, kterou znám a není to Irilin, kterou chci zachránit. Hněvitě sklopil hlavu. Už ji nechci vidět. Za to co všem provedla a jakou se stala. Ei zvedl své oči ze kterých kanuly slzi. Aegwyn ho objala téměř s mateřskou péčí. ,,Jsi stejný jako můj syn." pousmála se. Odstoupila stranou a vyvolala portál do Thunder Bluff. Pojď dáme si něco na uklidnění. Pokynula na něj a zmizela v portálu. Ei se otočil a viděl hroutící se domy a s křikem umírající elfy. Irilin. Řekl si pro sebe a zatnul ruce v pěst. poté se otočil a zamířil do portálu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama